Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 18 листопада 2018 22:30
Репортажі • Дата зйомки: 30 травня 2013, 17:55 • Станіслав Баранець

Бізнесмен: Замовлення на вбивство Є.Щербаня від Тимошенко передавав її бізнес-партнер

КИЇВ. 30 травня. УНН. Замовлення від Юлії Тимошенко на вбивство народного депутата Євгена Щербаня передавав ймовірно Олександр Гравець. Про це під час прес-конференції повідомив бізнесмен Сергій Шрамов, передає кореспондент УНН.

За словами С.Шрамова, до нього звертався "Саша", якого він бачив в оточенні Павла Лазаренка, ймовірно це Олександр Гравець. Як повідомив бізнесмен, цей "Саша" пропонував йому займатися постачанням товарів по завищених цінах до Туркменістану.

"Він запропонував за те що мене пустять в бізнес, вирішити проблеми з заведенням газу у Донецьк", - повідомив він.

Зі слів С.Шрамова, на заваді цьому стояли і Володимир і Євген Щербані. С.Шрамов додав, що він відмовився від пропозиції участі у бізнесі та від вирішення питань з газом, однак цілком розумів про що йде мова, адже тоді усунення конкурентів було не дивним.

Пізніше, як розповів С.Шрамов, його спільний з П.Лазаренком приятель Султан Рахманов попросив Шрамова перевести певну суму грошей у готівку (за словами бізнесмена це було близько 300 тисяч доларів). Ці гроші С.Шрамов привіз на зустріч з С.Рахмоновим де знову був присутній "Саша", який знову озвучив свою пропозицію про вирішення проблем у Донецьку. Привезені С.Шрамовим гроші мали стати завдатком за роботу, що пропонувалося виконати.

"Я відмовився, тоді він ("Саша" – Ред.) спитав чи міг би мій охоронець цим зайнятися… Вони пересіли за інший столик", - розповів С.Шрамов.

За словами бізнесмена, "Саша" казав, що Ю.Тимошенко не хоче звертатися до "синіх", тобто кримінальників. С.Шрамов повідомив, що його охоронець, займався забезпеченням його безпеки і у нього були свої люди. Однак, як зазначив С.Шрамов його охоронець відмовився виконувати роботу запропоновану "Сашею".

"Від нього ("Саші" – Ред..) чітко пролунало до мого охоронця, що хоче з тобою зустрінеться Юлія Володимирівна. Він (охоронець – Ред..) сказав, що він за цю пропозицію братися не хоче", - зазначив С.Шрамов.

За словами бізнесмена до розмова з охоронцем про замовлення відбулася тоді, коли в ЗМІ з’явилася інформація про вбивство Є.Щербані, саме тоді охоронець повідомив, що фото цієї людини показував йому "Саша" і пропонував його вбити.

На думку С.Шрамова, саме Ю.Тимошенко виступала у ролі змовника. Крім того, С.Шрамов наголосив, що зверталися з цією пропозицією не тільки до нього чи до його охоронця, а до багатьох інших людей.