Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 16 листопада 2018 17:44
Репортажі • Дата зйомки: 17 червня 2013, 12:17

Депутати пообіцяли підняти акциз на пиво та добудувати лікарню "Охматдит"

КИЇВ. 17 червня. УНН. Сьогодні під будівлею комітетів ВР відбулася акція: "Що оберуть депутати: свічку життя чи пляшку пива?", повідомляє кореспондент УНН. Головна вимога активістів: "включити до порядку денного ВР на 18-21 червня пакет законопроектів № 2875, 2876, 2880, які передбачають підвищення акцизів на пиво та збільшення видатків на охорону здоров’я, насамперед – на завершення будівництва дитячої лікарні "Охматдит".

Учасники акції тримають плакати з гаслами: “Законопроекти № 2875, 2876, 2880 рятують дітей!”, “Низькі акцизи на пиво — геноцид!” і “Пивні генделики — стоп!”. Учасники акцiї тримають плакати з фотографiями дiтей iз рiзними захворюваннями, а також з написами “Охматдит — 25 тисяч важкохворих дiтей щорiчно будуть лiкувати в новому корпусi “Охматдиту”, “Акциз на пиво — на лiкарню дiтям!”.

У парламенті зареєстровано пакет законопроектів, що передбачають підвищення втричі акцизу на пиво і направлення коштів на фінансування заходів охорони здоров’я, зокрема завершення будівництва дитячої лікарні “Охматдит”.

Раніше цього місяця біля будівлі Верховної Ради вже проходила акція з проханням сприяти першочерговому розгляду парламентом законопроектів щодо підвищення акцизів на пиво.

Деякі депутати від ПР, Свободи, Батьківщини пообіцяли, що докладуть всіх зусиль для підняття цього питання на засіданні ВР.