Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 15 листопада 2018 05:52
Репортажі • Дата зйомки: 4 липня 2013, 11:18 • Станіслав Баранець

В.Рибак відкрив ранкове засідання ВР

КИЇВ. 4 липня. УНН. Голова Верховної Ради Володимир Рибак відкрив ранкове пленарне засідання парламенту. В залі зареєструвалось 375 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Зазначимо, Верховна Рада на пленарному засіданні сьогодні в чергове спробує розглянути проекти постанов про припинення повноважень голови центральної виборчої комісії Володимира Шаповала та призначення членом ЦВК Олександра Копиленка. Також серед іншого депутати планують включити до порядку денного низку законопроектів щодо скасування окремих податкових пільг, внесених нардепом від КПУ Спірідоном Кілінкаровим.

Крім цього, депутати, як очікується, розглянуть низку законопроектів про внесення змін до законодавства у зв’язку зі створенням Міністерства доходів та зборів.

Також парламент може включити до порядку денного низку законопроектів щодо перевиборів у проблемних округах та законопроекти про внесення змін до Державного бюджету України щодо держгарантій концерну "Укроборонпром", а також законопроект про внесення змін до бюджету стосовно шахт.

У порядку денному також заплановано розгляд трьох законопроектів щодо фінансових векселів