Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Репортажі • Дата зйомки: 26 липня 2013, 13:16

У Мистецькому Арсеналі відкрили виставку "Велике і величне"

КИЇВ. 26 липня. УНН. Під час урочистого відкриття виставки Президент України Віктор Янукович підкреслив значущість християнської традиції та культурного надбання України, передає кореспондент УНН.

“Ця виставка дає привілеї відчувати причетність до визначних культурних цінностей України”, - заявив Президент.

Окрім нього на відкритті були присутні представники духовенства України на чолі з предстоятелем УПЦ Володимиром, а також міністри,політичні діячі та посли закордонних держав в Україні.

Виставка містить тисячу експонатів із колекції 35 музеїв та заповідників України. Хронологічно “Велике і величне” охоплює 15 тисячоліть, починаючи від доби палеоліту.
Виставка “Велике і величне” проводиться у рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі.

Сьогодні зранку у соцмережі Фейсбук один з учасників виставки Володимир Кузнецов повідомив про те, що його роботи зазнали цензури та не всі, які планувалося, будуть показані на виставці.

Нагадаємо, на своїй сторінці у Facebook митець написав, що у галереї “Мистецький Арсенал” знищили його роботу “Коліївщина: Страшний Суд”. Полотно розміром 6 на 11 метрів замазане чорною фарбою.

“На запрошення організаторів виставки „Велике і величне“ я запропонував роботу „Коліївщина: Страшний Суд“. Незважаючи на те, що куратор виставки Наталія Заболотна кілька днів була присутня під час виконання роботи, щойно вона мені повідомила, що вхід в Арсенал для мене заборонений, речі з місця роботи прибрані, сама робота експонуватися не буде”, — написав В.Кузнєцов.