Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
22755

БЮТ сподівається, що Кличко зробить висновки із ситуації на округах де не знялися "ударівці"

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Віталій Кличко повинен зробити висновки з ситуації, що склалася на округах у столиці де залишилися кандидати від "УДАРу", які відтягнули голоси від кандидатів "Батьківщини"  та "Свободи". Про це під час прес-конференції у медіа-холі УНН сказав народний депутат Володимир Бондаренко.

"Там де було ухвалене рішення залишатися всім зразу, нажаль, це сьогодні заважає визначитися. Це зокрема там де перемагає Сергій Терьохін, там де перемагає Андрій Іллєнко Галину Герегу, там де Юрій Левченко перемагає на так званому "окрузі Пилипишина", там де Ксенія Ляпіна перемагає – там є проблеми", - зазначив він.

Водночас В.Бондаренко відзначив свій округ де на його користь знявся кандидат від "УДАРу", а також округ  де перемогу здобуває Володимир Ар’єв, у якому також знявся кандидат від "УДАРу".  Відзначив парламентарій і округ де за попередніми результатами перемагає Віктор Чумак. За словами, В.Бондаренка було б складніше, боротися за перемогу з Олесем Довгим, як би Об’єднана опозиція не зняла свого кандидата.

"В інших округах, нажаль, відтягування голосів представниками "УДАРу" є не на користь опозиційним кандидатам. Я думаю, Віталій Володимирович, з цього зробить висновки. Він робить висновки і правильні висновки", - вважає В.Бондаренко.

На думку парламентарія, амбіції окремих "ударівців" завадили їм прийняти рішення про знаття своїх кандидатур.

Нагадаємо, на початку виборчої кампанії ОО та "Свобода" узгодили розподіл мажоритарних округів між кандидатами. Водночас "УДАР" зняв частину своїх кандидатів-мажоритарників на користь ОО, але у деяких округах ні кандидати від "Батьківщини", ні кандидати від "УДАРу" не забажали знімати свої кандидатури. Зокрема це більшість округів у столиці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram