Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
18765

Попов привітав соціальних працівників з професійним святом

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. З нагоди Дня працівника соціальної сфери у Національному академічному театрі опери та балету України ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочистості. З професійним святом соціальних працівників привітав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, повідомили УНН у прес-службі КМДА.

Під час заходу голова КМДА вручив соціальним працівникам державні нагороди, грамоти КМДА, медаль "На відзначення 1530-річчя Києва", а також повідомлення про отримання квартир.
У вітальному слові він подякував присутнім за непросту, але потрібну і важливу роботу, так необхідну киянам.

"Столичні соціальні працівники – це близько семи тисяч фахівців, що присвятили себе гуманній справі – роботі з людьми, які потребують щоденної допомоги і підтримки. Саме завдяки милосердю цих людей  ветерани війни, пенсіонери, люди з інвалідністю, діти-сироти, безробітні день у день долають життєві труднощі і з вірою у свої можливості знаходять вихід з найскрутніших ситуацій. Тому міська влада особливо опікується соціальними працівниками. І ми продовжимо цю роботу – підтримуватимемо соцпрацівників, виплачуватимемо муніципальні надбавки до заробітної плати", – зазначив Олександр Попов.

Наразі соціальні працівники отримали право безкоштовного проїзду в усіх видах міського транспорту та користуються "Карткою киянина". Протягом 2010-2011 років було виділено – 14 безкоштовних квартир та 42 квартири за програмою "50 на 50". Також у 2012 році коштом міського бюджету додатково виділено 8,5 млн. грн. для здійснення виплат надбавок до заробітної плати за складність і напруженість в роботі у розмірі від 25 до 50% посадового окладу та премії до свят працівникам соціальної сфери.

Нагадаємо, соціальний захист населення у Києві забезпечують понад 7 тисяч соціальних працівників. Щодня вони надають допомогу пенсіонерам,  людям з інвалідністю та сім’ям з дітьми.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram