Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
25035

Священик запропонував ввести податок на бездітність, розлучення і дітей поза шлюбом

КИЇВ. 30 жовтня. УНН.  У Росії проректор Православного Свято-Тихоновського університету протоієрей Дмитро Смірнов виступив за повернення податку на бездітність і ряд інших заходів, спрямованих на стимулювання багатодітності і зміцнення інституту браку. Протоієрей  запропонував максимально ускладнити процедуру розлучення, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Крім того, проректор православного вузу пропонує вжити заходи, що максимально ускладнюють шлюборозлучний процес, як в США або Франції.
"Ось і нам потрібно ввести такі заходи, щоб розлучення було невигідне. Знайшов  собі молодшу і кидаєш дружину - плати штраф плюс залишай їй житло і виплачуй аліменти. Не так, як зараз, коли у тебе нерухомість,автомобілі і заводи, а ти числишся сторожем в конторі, де усім заправляєш, і платиш колишній дружині п'ять тисяч рублів".

"Також повинні платити штрафи батьки, що народили дитину поза шлюбом. Не усі віруючі, ми не можемо змушувати людей до вінчання, але нехай йдуть до ЗАГСу і реєструють цивільний шлюб. Сьогодні ж так стали називати блудне співжиття", - заявив представник православної церкви.

Протоієрей Дмитро Смірнов є головою Синодного відділу по взаємодії зі Збройними силами і правоохоронними установами, деканом факультету православної культури Академії ракетних військ стратегічного призначення, а також співголовою Церковно-громадської ради з біомедичної етики Московського Патріархату.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram