Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20310

Влада Криму готуються до чергового скорочення кількості чиновників

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Керівництво Ради міністрів АРК і парламенту автономії мають намір заслухати звіт про виконану роботу підвідомчих структур, щоб надалі провести оптимізацію чисельного складу чиновників. Про це повідомив глава РМ АРК Анатолій Могильов, передає кореспондент УНН.

"Ми закінчили виборчу компанію, отримали підсумкову оцінку роботи влади у Криму, тому проведемо аналіз роботи, який виконав Радмін і весь депутатський корпус", - заявив А. Могильов.

Із його слів, у найближчі місяці профільні відомства Ради міністрів і Верховної ради АРК відзвітують щодо роботи за минулий рік.

"Щоб ми намітили шляхи, які нам треба вирішувати на майбутній рік, міністрам і главам комітетів необхідно, щоб кожен з них проаналізував роботу свого міністерства і комітету за минулий рік, щоб ми розуміли, як нам оптимізувати структуру нашого управління. Тому що у нас досить великий апарат, який дублює окремі функції, щоб цей дубляж прибрати, при цьому скоротити бюджетний ресурс", - пояснив глава уряду Криму.

На його переконання, цей процес дозволить вирішити питання підвищення зарплати держслужбовця, за рахунок скорочення чисельності неефективних підрозділів.

Він уточнив, що однією із незатребуваних структур при міністерствах є відділи підвищення кваліфікації, "ефективність яких викликає велике питання".

"Це стосується і ВР АРК. Нам треба думати над оптимізацією роботи чиновників, які працюють у нас в різних сферах, щоб ми розуміли, що відповідальність чиновника висока", - зазначив А. Могильов.

Відзначимо, що кілька років тому в Криму проводилася подібна реформа в органах влади.

Тоді перший заступник Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Павло Бурлаков доручив місцевим органам влади переглянути штатну чисельність всіх структурних підрозділів органів влади на місцях у зв'язку з проведенням адміністративної реформи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram