Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
16800

Портфель рефінансованих ДІУ кредитів з початку року зріс на 15%

КИЇВ. 14 листопада. УНН. З початку поточного року 965 громадян скористалися кредитом для придбання житла за підтримки Державної іпотечної установи. Про це сказав голова правління ДІУ Валентин Рибачук, повідомили УНН у прес-службі відомства.

"Вже 965 родин у цьому році відчули підтримку Державної іпотечної установи та придбали окреме житло. На ці цілі Установа спрямувала майже 233 млн грн", - проінформував голова правління.

"Станом на 13 листопада 2012 року кредитний портфель Установи становить 5230 кредитів на суму 870 млн грн", - зазначив Валентин Рибачук.

Таким чином, за період з 1 січня 2012 р. портфель рефінансованих ДІУ кредитів зріс майже на 15%.

Він додав, що Державна іпотечна установа вийшла на якісно-новий рівень роботи у реалізації існуючих програм, показники діяльності перевищили заплановані на початку року.

"Установа досягла перевищення запланованих показників майже втричі, але на цьому ми не зупиняємось. На виконання соціальних ініціатив Президента та Уряду стосовно забезпечення житлом громадян Установою пропонуються нові механізми, які дозволять вирішити житлове питання значній кількості людей", - підсумував голова правління.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram