Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18270

Азаров вірить у створення ЗВТ з В'єтнамом

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Прем’єр-міністр Микола Азаров сподівається, що Угода про зону вільної торгівлі з В’єтнамом буде укладена у стислі терміни. Про це він заявив під час українсько-в’єтнамського бізнес-форуму, передає УНН.

"Ми зараз працюємо з Урядом В’єтнаму над Угодою про запровадження зони вільної торгівлі. Цей документ значно спростить наші торговельно-економічні відносини. І я думаю, що при зацікавленості обох сторін цей процес можна завершити у стислі терміни", - сказав Микола Азаров.

Водночас він підкреслив, що Україна і В’єтнам мають значний потенціал для активізації торговельно-економічних відносин та збільшення двостороннього товарообігу. "Коли наші країни об’єднують свій потенціал у певних напрямках, тим самим вони значно прискорюють свій розвиток", - наголосив Прем’єр-міністр.

Глава українського Уряду відзначив, що перспективною є двостороння співпраця в авіаційній галузі. За його словами, Україна виготовляє сучасні літаки, які ні в чому не поступаються світовим аналогам.

Крім того, підкреслив Микола Азаров, перспективною є співпраця у космічній, суднобудівній, фармацевтичній галузях та галузі енергетичного машинобудування. "Україна виробляє турбіни від невеликих до найпотужніших. Ми можемо будувати як маленькі гідроелектростанції, так і можемо будувати великі АЕС. Я глибоко переконаний, що саме у цій галузі між Україною і В’єтнамом може бути плідна та перспективна співпраця", - сказав Микола Азаров.

На початку офіційного візиту українська сторона презентувала в’єтнамцям вітчизняний літак АН-148.

Довідка УНН: Антонов Ан-148 — ДП "Антонов" Київ, Україна регіональний реактивний пасажирський літак. Розробником та виробником є АНТК імені Олега Антонова.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram