Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17370

Їжу для Тимошенко вже доставили до лікарні

КИЇВ. 15 листопада. УНН. У ході бесіди екс-прем'єра Юлії Тимошенко, німецьких та українських лікарів досягнуто домовленості, що вона почне приймати їжу. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моісеєнко, передає кореспондент УНН.

"Їжа в повному обсязі вже доставлена до лікарні. На даний момент українські та німецькі лікарі обговорюють заходи по виведенню Юлії Тимошенко з режиму голодування. Її теперішній стан відповідає 17-й добі голодування. Суттєвих значимих змін немає. Весь цей час медикаментозне лікування було обмежено", - сказала Р.Моісеєнко.

На запитання журналістів, чи обговорювалось питання про переведення Ю.Тимошенко до колонії, заступник міністра відповіла, що питання про це не порушувалось.

Також вона наголосила, що завтра німецькі лікарі все ще перебуватимуть у Харкові.

На запитання журналістів про те, як довго Ю.Тимошенко виводитимуть з голодування, Р.Моісеєнко відповіла: "Схема стандартизована і зазвичай займає стільки діб, скільки людина голодувала. Плюс-мінус декілька днів".

В свою чергу головний лікар ЦКЛ №5 у Харкові  Михайло Афанасьєв, відповідаючи на запитання журналістів про рухові можливості Тимошенко сказав, що пацієнтка обслуговувала себе сама, і мала сили, щоб стати з ліжка і сидіти за столом.

Як повідомлялося, Юлія Тимошенко погодилась припинити голодування. 

Нагадаємо, сьогодні німецькі лікарі з клініки "Шаріте" прибули до Ю.Тимошенко.

Перед цим вони відвідували Харків 14 жовтня.

Як повідомляв УНН, за словами головного лікаря ЦКЛ №5, де перебуває на реабілітації Юлія Тимошенко, з того часу німецькі медики не виходили на зв’язок з українськими колегами.

За словами української сторони, після 14 жовтня німецьких лікарів до Ю.Тимошенко запрошували тричі.

Нагадаємо, 29 жовтня Ю.Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікації результатів виборів.
Українські лікарі стежать за станом її здоров’я.

До Ю.Тимошенко неодноразово зверталися представники опозиції та інших політичних сил, а також лікарі та співробітники пенітенціарної служби з проханням припинити голодування.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram