Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
18555

КМДА таки добилася зниження ціни на хліб

КИЇВ. 16 листопада. УНН. За словами заступника голови КМДА Руслана Крамаренко питання утворення цін на соціальний хліб регулюється на законодавчому рівні, тому ціни підніматися не можуть без відповідних змін. Як повідомили УНН у прес-службі "Київхлібу", підприємство знизило ціну на хліб.

"У результаті ретельного аналізу з боку київської міськради, Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України та економічного обґрунтування ПАТ Київхліб підвищення цін на популярні сорти хлібобулочних виробів - хліба Українського столичного подового і батона нарізного київського - були знайдені можливості часткового зниження ПАТ Київхліб цін на зазначені сорти хлібобулочних виробів ", - говориться в повідомленні прес-служби підприємства.

У повідомленні підкреслюється, що з 20:00 четверга, 15 листопада, відпускна ціна підприємства за хліб український столичний подовий складе 4,02 грн. і батон нарізний київський - 3,30 грн.

Також у прес-службі зазначили, що ПАТ Київхліб підняв ціни на зазначені види хлібобулочних виробів в той час, коли відпускна ціна на хліб український столичний становила 3,54 грн. і була на 16 місці по Україні, а ціна на батон нарізний київський - 3,06 грн. і займала 14 місце по Україні.

"Питання ціни на хліб встановлюються на законодавчому рівні, є закон про регулювання цін, в якому є певний перелік продуктів харчування, в тому числі і хліб, ціни на які регулюються законодавством. Соціальні сорти не подорожчали і не подорожчають", - сказав Р.Крамаренко.

За узгодженими 15 листопада цінами хліб української столичний займає 8 місце, а батон нарізний київський 11 місце по Україні серед аналогічної продукції регіональних виробників. "Звертаємо увагу, що зазначені види продукції не відносяться до соціальних і підлягають регулювання з боку органів місцевої влади", - сказано в повідомленні.

"Правління ПАТ Київхліб визнає певні огріхи при обговоренні цін з профільним управлінням КМДА з боку своїх підрозділів, одночасно вдячно КМДА та Київському відділенню АМКУ за розуміння складних економічних реалій та можливості перегляду цін у майбутньому", - сказано в документі.

Раніше Антимонопольний комітет України зобов'язав найбільшого столичного виробника хліба і хлібобулочних виробів ПАТ Київхліб знизити ціни на хліб Український столичний подовий та батон нарізний Київський, які з 12 листопада подорожчали на 17% і 9,7% відповідно.

Нагадаємо, для повного та безперервного забезпечення киян соціальним хлібом Голова КМДА Олександр Попов доручив створити власний резерв борошна.

"На доручення Голови ми створимо резерв борошна, з якого вироблятимуть хліб на підприємствах області. Таким чином, ми створимо додаткову схему виготовлення хлібобулочних виробів, яка буде незалежною від дій хлібного монополіста ПАТ "Київхліб" – сказав Руслан Крамаренко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram