Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
21045

Коморовський та Олланд поговорять про європерспективи України

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Питання європейських перспектив України стане однією з тем обговорення під час зустрічі Президента Польщі Броніслава Коморовського з Президентом Франції Франсуа Олландом, яка відбудеться у п'ятницю у Варшаві. Про це повідомив міністр канцелярії глави Польської держави Яромир Соколовський, передає УНН з посиланням на РАР.

"Президенти говоритимуть про європейську політику сусідства, зокрема "Східне партнерство", особливу увагу звертаючи на ситуацію в Україні та європейські перспективи цієї країни. Йтиметься про перспективи підписання і ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС після жовтневих парламентських виборів", - зазначив Я.Соколовський.
За його словами, головними темами обговорення будуть пожвавлення співпраці у межах "Веймарського трикутника", перспективи ухвалення нового бюджету ЄС на 2014-2020 роки, оборонна співпраця у рамках НАТО та спільна європейська політика безпеки й оборони.

Президент Франції перебуватиме у Польщі 16 листопада з одноденним візитом. 

Нагадаємо також , нещодавно Україна була однією з тем розмови Дональда Туска з Анґелою Меркель. 14 листопада керівники польського і німецького урядів зустрілися на 12-тих польсько-німецьких консультаціях. Польський прем’єр-міністр висловив надію, що Угоду про асоціацію між Україною та ЄС буде підписано у листопаді наступного року, під час саміту Східного Партнерства у Вільнюсі. Саме у другій половині 2013 року Литва буде головувати в ЄС.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram