Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
18120

Кожна четверта вагітна жінка зазнає насильства

КИЇВ. 30 листопада. УНН. Кожна четверта вагітна жінка в світі зазнає насильства. Про це під час прес-конференції сказав радник Фонду народонаселення ООН в Україні Андрій Поштарук, передає кореспондент УНН.

"На сьогодні в світі за статистикою кожна четверта жінка зазнає прояви насильства під час своєї вагітності . …У всьому світі на сьогоднішній день щонайменше кожна третя жінка хоча б раз в житті піддавалась побиттю, примусу до сексуальних стосунків або ставала жертвою інших проявів насильства. Найчастіше це іде від знайомої їй людини – з боку чоловіка або ж іншого члена сім'ї чоловічої статі", - сказав він.

А.Поштарук також зазначив, що гендерне насильство посилює нерівність між чоловіками та жінками та створює загрозу для здоров'я, гідності, безпеки людини, яка потерпає від такого роду насильства.

"Гендерне насильство як і дискримінація включають в себе цілу низку різних порушень прав людини,  які мають не тільки наслідки для здоров'я, а також психологічні травми, зашкоджують здоров'ю дівчат та жінок. Гендерне насильство також стимулює вкорінення абсолютної чоловічої влади та контролю в суспільстві", - додав А.Поштарук.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram