Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
24000

Долю ще двох охоронців, які побили журналістів у Донецькому супермаркеті, вирішить суд

КИЇВ. 30 листопада. УНН. Осіб, які побили журналістів у торгівельному центрі "Сокіл" у Донецьку, притягнуто до відповідальності, одну охоронцю призначено покарання у вигляді 150 годин виправних робіт, долю інших двох – вирішить суд. Про це УНН повідомили у прес-службі Глави держави.

"В окреме провадження виділена справа щодо потерпілих  Федорчука С.С. та Ломакіна А.В. Обвинувачення висунуто іншим двом охоронцям супермаркету 19 листопада кримінальна справа з обвинувальним висновком направлена до суду.

В окреме провадження виділено ще одну кримінальну справу щодо невстановленої особи, яка завдала тілесних ушкоджень Ломакіну А.В", - йдеться у повідомленні.

Прес-секретар Президента України, керівник Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів Дарія Чепак  повідомила, що комітет з оперативного реагування постійно тримає цю справу на контролі. "Цей випадок має стати застереженням щодо нецивілізованого ставлення охоронців супермаркетів та інших громадських закладів до журналістів", - наголосила Д.Чепак.

Нагадаємо, 23 січня 2012 року у донецькому торгівельному центрі "Сокіл" охоронці супермаркету побили 5 журналістів та громадських діячів, які намагалися зафіксувати на відео наявність на полицях прострочених продуктів.

Комітет з оперативного реагування на конфлікти за участю представників ЗМІ у рамках програми "Відкрита розмова" почав працювати 6 березня 2012 року. Комітет створено при Міжвідомчій робочій групі з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів. Завдання комітету – швидке реагування на повідомлення про випадки порушення прав журналістів в Україні, оперативне вивчення ситуації тощо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram