Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
26040

НКРЕ створило реєстр суб'єктів природних монополій

КИЇВ. 30 листопада. УНН. НКРЕ затвердила Порядок складання та ведення реєстру суб'єктів природних монополій, діяльність яких вона регулює. Про УНН повідомили в прес-службі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

"До Реєстру суб’єктів природних монополій вносяться організації, які отримали ліцензії на право провадження господарської діяльності з:
- транспортування нафти магістральними трубопроводами;
- транспортування нафтопродуктів магістральними трубопроводами;
- транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами;
- розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ;
- зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ в обсягах, що перевищують рівень, встановлений ліцензійними умовами;
- передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами;
- передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами).

Порядком передбачено внесення до Реєстру таких відомостей про суб’єктів природних монополій: код суб’єкта господарювання (ЄДРПОУ), назва суб’єкта господарювання, місцезнаходження суб’єкта природних монополій, найменування виду господарської діяльності, що перебуває у стані природної монополії", - йдеться у повідомленні.

В повідомленні також йдеться, що порядок складання та ведення реєстру суб’єктів природних монополій, діяльність яких регулює НКРЕ прийнято з метою ведення у повному обсязі переліку суб’єктів природних монополій та реалізації відповідно до вимог законодавства принципів доступності, гласності та відкритості інформації про суб’єктів природних монополій, для заінтересованих користувачів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram