Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
23925

58 львівських трамваїв обладнали пристроями GPS

КИЇВ. 1 грудня. УНН. Разом з міськими автобусами пристроями GPS облаштовують і львівський електротранспорт. На сьогодні пристрої GPS влаштували у 58 трамваях. Як розповів аналітик ЛКП "Львівелектротранс" Арсен Куртяк, загалом пристроями навігації має бути обладнано 77 трамваїв. Про це УНН повідомили у прес-службі ЛМР.

Далі пристрої навігації влаштують і в тролейбусах. Планується, що до кінця року весь електротранспорт міста буде облаштований GPS пристроями.

Рух електротранспорту відслідковуватиметься у центральному диспетчерському пункті та вул. Лесі Українки та у депо. Наступним етапом робіт стане влаштування системи зворотнього зв’язку з водієм.

Рухомий склад трамвайного депо – 106 транспортних одиниць. Щодня на трамвайних маршрутах 60 трамваїв, план випуску – 62 одиниці. На сьогодні ще 3 вагони перебувають у вагонно-ремонтній майстерні комунального підприємства.

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, на сьогодні понад 67% автобусів, що обслуговують львівські міські маршрути, облаштовані пристроями навігації GPS. Відтак, за інформацією перевізників навігаційними пристроями облаштовано: 120 автобусів ТзОВ "Фіакр Львів", 95 автобусів ТзОВ "Успіх БМ", 83 автобуси АТП № 1, 79 автобусів ПАТ ЛАТП 14630 та 10 автобусів ТзОВ "Міра і К".

Загалом на міських автобусних маршрутах працює 550 автобусів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram