Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 30 червня 2022 22:45
Новини: Політика
38115

Л.Хармс: нас відправили до України за домовленістю німецького уряду та родини Тимошенко

КИЇВ. 5 грудня. УНН. Один із німецьких лікарів українського Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Лутц Хармс в інтерв’ю німецькому виданню EurActiv.de розповів, що поїздки лікарів  Charité до України фінансуються за попередньою домовленістю між німецьким урядом та родиною Юлії Тимошенко, передає УНН.

"Я знаю, що лікування засноване на угоді між урядами і сім'ї. Чи поступають гроші  з державних субсидій України, я не можу сказати", - зауважив він.

Лутц Хармс також назвав повною нісенітницею припущення щодо того, що довготривале лікування з точки зору фінансового забезпечення вигідне саме німецьким лікарям.

"Це абсолютна нісенітниця. Ми особисто не отримуємо фінансування. Ми були тоді відправлені з Charité, узгодивши  це з урядом Німеччини", - підкреслив він.

Нагадаємо, Ю.Тимошенко перебуває у ЦКЛ №5 "Укрзалізниці" Харкова з 9 травня. Водночас процесом її реабілітації опікуються спеціалісти німецької клініки Charité, які входили до складу міжнародної комісії, що оглядала екс-прем’єра перед початком реабілітаційного курсу.

Як повідомляв УНН, німецькі лікарі відвідали Тимошенко 15 листопада і переконали припинити голодування, яке вона оголосила 29 жовтня на знак протесту проти фальсифікації на виборах.

Перед цим вони відвідували Харків 14 жовтня і відвідали Ю.Тимошенко знову тільки після трьох запрошень української сторони. Коли спеціалісти клініки Charité прибудуть в Україну знову – невідомо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram