Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
24240

У 2013 побільшає пунктів проведення ЗНО обладнаних металошукачами - УЦОЯО

КИЇВ. 5 грудня. УНН. Наступного року під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пунктів тестувань, обладнаних металошукачами побільшає. Про це під час прес-конференції повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, передає кореспондент УНН.

Зайцева зауважила, що в жовтні на колегії МОНмолодьспорту було розглянуто питання щодо протидії тим, хто порушує процедуру тестування або не дотримується тих вимог, які є до учасників ЗНО  під час його проходження.

"Це, перш за все, стосується мобільних телефонів та будь-яких зчитувальних пристроїв, які  порядком проведення ЗНО заборонено мати при собі під час проходження тестування",- сказала вона.

Зайцева зазначила, що металошукачі та камери відеоспостереження - це ті засоби, які минулого року себе виправдали під час проведення ЗНО.

"Щодо металошукачів, то ми поширимо цю практику у 2013 році і буде більше пунктів тестування, де вони будуть застосовуватись. Вдосконалюємо процедуру і будемо використовувати лише сртифіковані металошукачі",- наголосила вона.

Як повідомляв УНН, очікується, що для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році зареєструється 311,5 тис.осіб. Про це під час прес-конференції сказала директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

Зайцева нагадала, що в минулому році на участь в ЗНО зареєструвалось майже 329 тисяч осіб.  За її словами, тести з української мови та літератури, історії України та математики будуть проходити у дві сесії, оскільки на ці предмети, як показала практика, реєструється найбільше абітурієнтів.

І.Зайцева також проінформувала, що вже закінчилась реєстрація на пробне тестування і станом на 30 листопада зареєстровано 255 тисяч 394 особи. Пробне тестування, як нагадала директор УЦОЯО проводиться за кошти фізичних осіб. Вартість одного складає 89 гривень.

Нагадаємо, реєстрація на участь в зовнішньому незалежнлму оцінюванні розпочнеться 4 січня 2013 року і закінчиться 5 березня. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила директор Вкраїнського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

За словами Зайцевої тим, хто за цей період часу зареєструється, можна буде ще до 19 березня протягом двох тижнів вносити деякі зміни.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram