Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22410

Проведено державний контроль за мінерально-сировинною базою Київської області - Мінприроди

Відділом екологічного контролю за використанням та охороною земель, надр, біоресурсів та ПЗФ Державної екологічної інспекції в Київській області в І кварталі 2010 року здійснювалась планова перевірка суб`єктів господарювання, що здійснюють користування надрами на території Київської області, повідомляє Мінприроди.

Аналіз результатів перевірок гірничодобувних підприємств показує, що

основними порушеннями природоохоронного законодавства, характерними для багатьох користувачів надрами, є: відсутність затвердженої в установленому порядку дозвільної і проектно-технічної документації на розробку родовищ корисних копалин; відсутність дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, дозволів на спецводокористування; не виконуються плани природоохоронних заходів, рекультивації порушених земель; не дотримується технологія очищення стічних вод та викидів в атмосферу при розробці родовищ корисних копалин.

За порушення вимог природоохоронного законодавства при користуванні надрами Головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища в Київській області винесено рішення про тимчасову призупинку діяльності ТОВ ВП "Богуславський гранітний кар`єр", що знаходиться за адресою: Київська область, м. Богуслав, вул. Корсунська, 179.

Керівництвом даного підприємства отримано дозвільну документацію (дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу, дозвіл та ліміти на розміщення, утворення відходів, дозвіл на спеціальне водокористування), виконано приписи посадових осіб, які здійснюють державний контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища.

Враховуючи, що адміністрацією ТОВ ВП "Богуславський гранітний кар`єр" усунені виявлені раніше порушення вимог природоохоронного законодавства, дотримуються норми і правила з охорони навколишнього природного середовища, Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища в Київській області відновив діяльність даного підприємства.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram