Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19320

Щоб запобігти світовій енергетичный кризі, потрібно 25 трлн дол

Для запобігання світової енергетичної кризи необхідно вкласти до 2030 року близько 25 трлн дол. у розвиток енергетичної сфери. Про це йдеться у підсумковому документі 12-го Міжнародного енергетичного форуму.

На думку учасників форуму, настільки значні інвестиції мають бути спрямовані не лише на розвідку і освоєння нових родовищ нафти і газу, а й на розвиток ядерної енергетики та альтернативних і поновлюваних джерел енергії. Делегати Міжнародного енергетичного форуму погодилися з тим, що світовій спільноті поки не вдалося створити необхідні механізми для вирішення енергетичної проблеми.

У світі понад 2,5 млрд жителів землі відчувають брак сучасних видів палива, а близько 1,5 млрд чоловік не мають електрики.

У роботі Міжнародного енергетичного форуму, що завершив свою роботу в мексиканському курортному місті Канкун, взяли участь делегації з 66 країн, а також керівники найбільших міжнародних організацій і транснаціональних енергетичних компаній, які забезпечують більше 90% пропозиції і попиту на нафту і газ у світі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram