Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
18225

Створюється постійна група для розслідування терактів в Дагестані - СКП РФ

Постійно діюча слідчо-оперативна група для розслідування особливо тяжких злочинів і злочинів терористичної спрямованості буде створена в Дагестані, повідомляє Слідчий комітет при прокуратурі Російської Федерації.

Таке рішення було прийняте на нараді голови СКП РФ Олександра Бастрикіна з керівниками МВС і УФСБ по Дагестану, Головного слідчого управління Слідчого комітету по Північно-Кавказькому і Південному федеральних округах та СКП по

Дагестану після вибухів в Кизлярі, коли загинуло 12 чоловік і близько 30 постраждали.

Прийнято рішення про створення в республіці постійно діючої слідчо- оперативної групи для розслідування особливо тяжких злочинів і злочинів терористичної спрямованості, до якої увійдуть фахівці Слідчого комітету та оперативні співробітники МВС і ФСБ республіки", - йдеться в повідомленні на сайті СКП.

Глава СКП РФ також заслухав інформацію про хід розслідування кримінальної справи про теракт в Кизлярі.

"Голові Слідчого комітету повідомлено про те, що встановлена особа одного з смертників. Також зазначено, що у кримінальній справі призначені всі необхідні судові експертизи. Сьогодні із залученням фахівців центрального апарату Слідчого комітету проводиться додатковий огляд місця події", - зазначається в прес-релізі.

Крім того, за даними СКП РФ, на нараді обговорювали й коректували план подальшого розслідування цієї справи.

"О.Бастрикін відзначив чітке і злагоджена взаємодія слідчих зі співробітниками правоохоронних органів, що забезпечують оперативний супровід при розслідуванні кримінальної справи", - повідомляє відомство.

Нагадаємо, 31 березня два вибухи з інтервалом у 20 хвилин прогриміли в дагестанському місті Кизляр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram