Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16485

А.Могильов зустрівся з послом Німеччини

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Гансом- Юнгеном Гаймзьотом, повідомляє прес-служба уряду.

На початку зустрічі Анатолій Могильов зазначив, що Міністерство внутрішніх справ України приділяє велику увагу співпраці України та Німеччини у сфері боротьби зі злочинністю. Важливим аспектом двосторонньої співпраці у цій сфері є підписання нового міжурядового договору про співпрацю у сфері боротьби з організованою злочинністю та іншими тяжкими видами злочинів. Як відомо, після експертних переговорів у червні минулого року МВС України відпрацювало цей законопроект, а у серпні минулого року його дипломатичними каналами було передано на розгляд німецькій стороні.

А.Могильов наголосив на тому, що Міністерство внутрішніх справ України цікавить досвід німецького правоохоронного відомства у системі підготовки фахівців-міліціонерів.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні підкреслив, що Україна і Німеччина постійно співпрацюють і ця робота різновекторна. За словами Ганса-Юнгена Гаймзьота, лише цього року заплановано багато заходів щодо спільної співпраці, зокрема у сфері освітніх програм.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram