Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15060

Комітет з питань науки і освіти рекомендував ВР прийняти за основу законопроект про охорону прав на знаки для товарів і послуг

Комітет з питань науки і освіти рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (узгодження із Цивільним кодексом України і гармонізація із законодавством ЄС)", реєстраційний N 2748, повідомляє прес- служба ВР.

Метою проекту закону є усунення розбіжностей в чинному законодавстві України та приведення його норм у відповідність з законодавством ЄС. Зокрема, пропонується привести у відповідність термінологію Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" до термінології Цивільного кодексу.

Передбачається врегулювати питання щодо охорони прав на колективну торговельну марку, доповнити перелік підстав для відмови в реєстрації прав на торговельну марку та визнання їх недійсними, змінити процедуру проведення експертизи заявки на торговельну марку. До того ж у законопроекті розширено перелік можливих способів захисту прав на торговельні марки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram