Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13170

Київським вчителям та вихователям звільнення не загрожує - З.Миронова

Оптимізація сфери освіти у Києві в жодному разі не відобразиться на працюючих вчителях та вихователях. Про це заявила заступник голови постійної комісії Київради з питань освіти та науки Зоя Миронова, коментуючи інформацію про те, що Київський міський голова Леонід Черновецький має намір скоротити видатки бюджету 2010 р. за рахунок вчителів та вихователів закладів шкільної і позашкільної освіти.

"Ніхто нічого не збирається скорочувати ніяких видатків. Справа в тому, що я особисто працювала зі всіма районними управліннями освіти і вони самі, виходячи з того, що зараз в державі криза, вирішили оптимізуватись. Ніхто нікого не скорочує, нікого не викидають і не звільняють. Просто будуть оптимізовані райони, які сказали, що вони можуть це зробити. От і все", - повідомила З.Миронова.

На запитання, у чому саме полягає добровільна оптимізація, вона сказала: "Оптимізація полягає в тому, що за незаповнених ставок, але бюджетного фінансування (тобто просто не було фахівців на цих посадах) ці ставки були скорочені. От ми і оптимізували все те, що можна було оптимізувати. Але це в жодному разі не відобразиться на вчителях та вихователях, які працюють".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram