Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14700

Кінцева мета програми діяльності уряду - підвищення стандартів життя - А.Клюєв

Кінцева ціль реалізації Програми діяльності Кабінету Міністрів, яка повинна реалізовуватися найближчі кілька років, - підвищення стандартів життя громадян, заявив перший віце-прем‘єр-міністр України Андрій Клюєв на засіданні Урядового комітету з питань розвитку галузей економіки, повідомили у прес-службі політика.

"Підвищення рівня та якості життя людей повинне бути на вершині піраміди та спиратися на методи і механізми досягнення цієї цілі - економічні та соціальні реформи. Основою - має стати нова якість зростання вітчизняної економіки", - зазначив перший заступник Глави Уряду.

Він доручив учасникам засідання внести зміни в структуру документу та деякі розділи Програми уряду задля більш точної відповідності цілям та завданням передвиборної програми Президента України Віктора Януковича. Перший віце- прем‘єр-міністр наголосив на необхідності більш якісно виписати основні пріоритети реформ у напрямку підтримки вітчизняного товаровиробника, створення бази для довгострокового економічного зростання.

Окрім проекту Програми діяльності Кабінету Міністрів на засіданні було обговорено проект Держпрограми економічного та соціального розвитку України на 2010 рік. Пропозиції та доповнення від кожного міністерства будуть внесені в проекти цих документів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram