Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15045

А.Гриценко вважає, що місцеві вибори відбудуться восени наступного року

"Направлення проекту закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо строків повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів)" з пропозицією Конституційному Суду розглянути його до 15 червня, дає йому право зайнятися цим, наприклад, через півтора місяці, що не дозволить прийняти жодного рішення щодо проведення місцевих виборів на нинішній сесії парламенту", - вважає голова

Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко, повідомили у прес-службі політика.

За його словами, таке рішення означає, що місцеві вибори переносяться аж на осінь наступного року. "З таким же рівнем легітимності можна було б прийняти постанову про скасування наступних виборів президента, проведення їх через 50 років, а виборів у Верховну Раду - через 100, - зазначив народний депутат. - Коаліція повинна зупинитися. Треба думати, що ми робимо", - наголосив він.

Крім того, А.Гриценко підкреслив, що подібне рішення створює небезпечний прецедент, згідно з яким, можна буде відміняти чи переносити будь-які вибори.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні направила до Конституційного Суду проект закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо строків повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів)" та пропонує розглянути його як невідкладний до 15 червня 2010 року. За таке рішення проголосував 401 народний депутат.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram