Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20070

О.Голобуцький вважає, що на посаду глави КМДА буде призначено управлінця

У Києві переформатування владної моделі та переорієнтація адмінресурсу буде неминучою. Команда Януковича не упустить шансу використати час до місцевих і можливо позачергових парламентських виборів для формування електорального напрацювання", - так прокоментував перспективу розведення посад Київського міського голови та Голови Київської міської державної адміністрації політолог, заступник Директора Агентства моделювання ситуацій Олексій

Голобуцький, повідомляє прес-служба АМС. За його словами, команда В. Януковича досить динамічно консолідує владу в своїх руках. Їм зараз немає сенсу йти на компроміси з командою, яка бореться за виживання. "Тому можна не сумніватися, що найближчим часом посаді міського голови та голови держадміністрації у Києві будуть розведені. Таким чином оточення Януковича не тільки переформатує систему влади в столиці, з перспективою взяти участь в діленні потоків, але і спробує істотно переорієнтувати адміністративний ресурс. Це принципово важливо напередодні місцевих і особливо позачергових парламентських виборів ", - відзначив експерт.

На думку О. Голобуцького, на посаду глави КМДА не буде призначений політик, швидше за все це буде управлінець, який знає особливості нинішньої системи влади.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram