Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13125

Департаменту з питань виконання покарань представлено нового керівника

Міністр юстиції Олександр Лавринович представив керівному складу Державного департаменту України з питань виконання покарань новопризначеного керівника відомства Олександра Лісіцкова. За словами Міністра, відповідне розпорядження про призначення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 31 березня, повідомляє прес-служба відомства. О.Лавринович підкреслив, що перед керівником пенітенціарної системи поставлене важливе завдання з викоренення проблем галузі, зокрема тих, які несуть в собі суспільну небезпеку. Основне завдання полягає в трансформації системи покарань в систему, яка поєднуватиме покарання з соціальною реабілітацією осіб, що переступили закон.

Крім того, наголосив Міністр юстиції, заклади ув‘язнення в Україні залишаються джерелом поширення небезпечних інфекційних хвороб, таких як туберкульоз та СНІД, система перетворилася на ланцюг наркотичного трафіку.

Представляючи новопризначеного голову Департаменту, Міністр юстиції висловив упевненість, що новий керівник галузі забезпечить поступовий та впевнений поступ на шляху реформування системи, зобов‘язання щодо якого Україна взяла на себе при вступі до Ради Європи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram