Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15375

Вперше в історії "Ніки" за кращу чоловічу роль нагородили відразу двох акторів

У Москві в театрі Оперети завершилася церемонія вручення кінематографічної премії "Ніка". Про це повідомляє Російська Академія кінематографічних мистецтв. Кращим фільмом за підсумками 2009 року був визнаний фільм Андрія Хржановського "Півтори кімнати або Сентиментальна подорож на батьківщину".

А.Хржановський був визнаний кіноакадеміками кращим режисером. Крім того, він, а також Юрій Арабов стали лауреатами премії за кращий сценарій.

На премію в номінації за кращий фільм були також номіновані фільми "Дзига" Василя Сигарева, "Палата N 6" Карена Шахназарова, "Цар" Павла Лунгіна, і "Петя дорогою до Царства Небесного" Миколи Досталя.

Про рішення вперше в історії "Ніки" нагородити за кращу чоловічу роль відразу двох акторів. Премії отримали актори Володимир Ільїн за роботу в "Палаті N 6" та Олег Янковський за ролі у фільмах "Цар" і "Анна Кареніна". Вони були єдиними номінантами в цій категорії.

Премію за кращу жіночу роль отримала актриса Світлана Крючкова. Вона зіграла бабусю головного героя у фільмі Сергія Снєжкіна "Поховайте мене за плінтусом". З нею змагалися Наталія Негода з роллю у фільмі "Бубон, барабан" і Аліса Фрейндліх з роботою в картині "Півтори кімнати або Сентиментальна подорож на батьківщину".

Статуетку за кращу жіночу роль другого плану отримала Марія Шукшина, яка зіграла у фільмі "Поховайте мене за плінтусом". З нею змагалися актриси Поліна Кутепова, Ганна Міхалкова і Євгенія Симонова.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram