Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16845

8 квітня відбудеться конференція щодо законодавчого забезпечення транскордонного співробітництва

8 квітня о 9-30 розпочнеться міжнародна конференція на тему: "Стан законодавчого та нормативного забезпечення транскордонного співробітництва". Організатори: Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції спільно з Інститутом Політичної Освіти та Фондом Едуардо Фрея за підтримки Європейської Асоціації транскордонного співробітництва. Про це повідомили в прес-службі ВР. Метою конференції є обговорення сучасного стану транскордонного співробітництва України з іншими країнами Європи. Планується обговорити питання щодо законодавчого та іншого нормативного забезпечення співпраці. Крім того, заплановано провести презентацію і обговорення кращих практик організаціями-учасниками конференції.

До участі запрошені представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, політичних партій, громадських організацій, депутати обласних рад, експерти, а також представники Нідерландів, Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови.

Учасники конференції розглянуть практичні та теоретичні аспекти реалізації державних заходів з підтримки транскордонного співробітництва, а також кращі практики реалізованих проектів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram