Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16005

Комітет ВР рекомендує прийняти законопроект про внесення змін до законів про самоврядування

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості прийняття рішень та фінансової звітності органами державної влади, місцевого самоврядування. Про це повідомили в прес-службі ВР.

Проектом закону передбачається, що інформація про етапи підготовки, прийняття і виконання будь-якого рішення органів влади має розміщуватися на веб-сайтах органів влади, що забезпечить її доступність для широкої громадськості.

Як зазначалося під час засідання Комітету, документом також встановлюються механізми забезпечення прозорості фінансової діяльності державних органів. А саме: всі бухгалтерські операції з надходження та витрачання коштів мають, відповідно до законопроекту, в хронологічному порядку вноситись до бази даних електронної комп‘ютерної мережі, яка є доступною для користувачів офіційного веб-сайту відповідного державного органу.

Законопроектом, наголошували парламентарії, також запроваджуються декларації витрат державних службовців і політичних діячів.

На думку членів Комітету, прийняття законопроекту дозволить забезпечити прозорість діяльності та ефективний громадський контроль під час прийняття рішень та фінансової звітності органів державної влади.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram