Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
17130

Українські репродуктивні технології визнали у Франції

Українські репродуктивні технології були дуже високо оцінені у Франції. Про це повідомив завідувач відділу з лікування безпліддя клініки "Ісіда" Віктор Зінченко.

За його словами, на тому тижні представники клініки "Ісіда" брали участь у конференції, посвяченій питанню сурогатного материнства, яке заборонено на території Франції.

"Обговорювалось, як зробити це питання легітимним у Франції. А ми були запрошені для того, щоб поділитися нашим досвідом, щоб потім взяти за основу нашу модель і застосовувати її у Франції. Ми поділилися досвідом, розповіли про технології, які застосовуються на території України. А так як ми все це проводимо на законодавчому рівні і у нас все документально оформлюється, то все це було дуже високо оцінене французами", - повідомив лікар.

На запитання, яка користь буде лікарні з цієї конференції, В.Зінченко заявив, що "нам нічого це не дає".

"Це лише ще одне визнання того, що Україна знаходиться не на задвірках Європи, і що це європейська країна з нормальними законами. До того ж, через 2-3 місяці у Франції буде переглядатись закон про репродукції. Не виключно, що вони взяли до відома, як ми все проводимо на Україні і візьмуть за основу модель нашої роботи. І частина того, що робитиметься у Франції, буде означати, що ми допомогли французьким подружжям мати свою дитину", - підсумував В.Зінченко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram