Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
23535

У "Нашій Україні" вважають, що не потрібно затягувати з датою місцевих виборів

Віктор Матчук, член політради "Нашої України", вважає єдиним можливим варіантом виходу із колапсу, який склався навколо місцевих виборів, направлення законопроекту до Конституційного Суду щодо зміни дати виборів та продовження строків повноважень місцевої влади.

"Верховна Рада незаконно скасувала дату проведення у травні місяці виборів до органів місцевого самоврядування. З цієї ситуації треба шукати вибір. Тому Конституційний Суд повинен дати відповідь на ці виклики. Головне - не затягувати з датою виборів", - відзначив "нашоукраїнець".

Він звернув увагу, що зараз передбачається продовження термінів повноваження органів місцевого самоврядування, а Верховній Раді цього права ніхто не давав.

"Виборці давали право на чотири роки, а Верховна Рада приймає рішення продовження терміну ще на один рік", - зазначив Матчук.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні направила до Конституційного Суду проект закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо строків повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів)" та пропонує розглянути його як невідкладний до 15 червня 2010 року. За таке рішення проголосував 401 народний депутат.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram