Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
17370

А.Шлапак: посадовців, які ігнорують проблему заборгованості заробітної плати, притягнуть до відповідальності

31 березня відбулося засідання робочої групи по розгляду питань виконання доручення Київського міського голови Леоніда Черновецького N 10293 від 23 березня щодо погашення заборгованості із заробітної плати на комунальних підприємствах міста Києва. Про це ІМК повідомили в прес-службі КМДА. З цього питання було заслухано інформацію від заступників голів районних у місті Києві державних адміністрацій, представників галузевих управлінь виконавчого органу Київради та керівників комунальних підприємств - боржників міста Києва.

За словами в.о. заступника Київського міського голови Алли Шлапак, головною причиною наявності боргів із заробітної плати на комунальних підприємствах міста є:

- несвоєчасні надходження з державного бюджету кошті на покриття витрат по перевезенню пільгових категорій пасажирів;

- несвоєчасна оплата населення за надані житлово-комунальні послуги та несвоєчасне надходження з державного бюджету компенсації по пільгам субсидій для населення;

- несвоєчасне та не в повному обсязі фінансування видатків з районних бюджетів комунальним підприємствам, що є отримувачами бюджетних коштів.

"Керівникам підприємств-боржників було запропоновано декілька варіантів вирішення проблеми заборгованості. Це, можуть бути безпосередньо бюджетні призначення, власні надходження підприємств, фінансова допомога профільних установ і, в крайньому випадку, - кредитні кошти" - зазначила А.Шлапак.

"У разі непогашення заборгованості із виплати заробітної плати на підпорядкованих комунальних підприємствах до 15.04.2010 року будуть ініціюватися питання, щодо розгляду професійності керівників комунальних підприємств, а також до дисциплінарної відповідальності буде притягнуто заступників голів райдержадміністрацій та керівників галузевих управлінь" - додала А.Шлапак.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram