Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19845

В Чистий четвер у депутатів багато роботи (фоторепортаж)

У четвер, 1 квітня, відбулися пленарні засідання шостої сесії Верховної Ради України шостого скликання.

В.Литвин повідомив про входження народного депутата Олександра Бобильова до складу коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи" у Верховній Раді.

Верховна Рада дала згоду на призначення Олексія Костусєва головою Антимонопольного комітету України, Олександра Рябченка - головою Фонду державного майна України, Юрія Плаксюка - головою Державного комітету телебачення та радіомовлення.

Після закінчення розгляду цього питання представники фракції БЮТ звернули увагу головуючого на те, що на початку розгляду проектів постанов про призначення позачергових місцевих виборів кілька проектів не були підтримані, і запропонували повернутися до їх розгляду. Пропозиція не була підтримана. Народні депутати з фракції БЮТ почали блокувати трибуну для виступів.

За результатами голосування до порядку денного шостої сесії були включені законопроекти про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кредитування та стимулювання іноземних інвестицій), про внесення змін до Закону "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо оподаткування дивідендів). Проект постанови про подання заявки на членство в Європейському Союзі не набрав необхідної кількості голосів і не був включений.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram