Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
5010

УЄФА висловлено жорстку позицію з приводу підготовки України до ЄВРО-2012

1 квітня операційний директор УЄФА Мартін Каллен та директор МОК "Україна ЄВРО-2012" Маркіян Лубківський провели низку зустрічей з представниками приймаючих міст. Про це повідомили у прес-службі ФФУ. Зокрема, М.Каллен та М.Лубківський провели перемовини із Львівським міським головою Андрієм Садовим, першим заступником голови Київської міської державної адміністрації Анатолієм Голубченком, першим заступником Донецького міського голови Миколою Волковим та заступником Харківського міського голови Віталієм Христоєвим.

Під час зустрічей було висловлено жорстку позицію УЄФА з приводу підготовки українських приймаючих міст до проведення ЄВРО-2012. Зокрема Мартін Каллен наголосив, що сьогодні вкрай важливо негайно вирішити всі проблемні питання. "Часу на зволікання вже немає. Потрібно реагувати якісно та швидко на ті виклики, які постають перед нами", − застеріг високопосадовець УЄФА.

Зі свого боку, керівники міст запевнили, що всі зауваження будуть враховані і вимоги УЄФА будуть виконані у визначені терміни. М.Каллен також нагадав, що УЄФА готує аудит ходу будівництва аеропортів чотирьох українських приймаючих міст.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram