Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14985

Не виключаю завтра блокування трибуни БЮТом - О.Ляшко

"Завтра ми будемо вживати всіх заходів, аби захистити закон і ті права, які надані опозиції, щоб вони були реалізовані", - таку думку висловив народний депутат від фракції БЮТ Олег Ляшко.

Коментуючи ІМК причини, через які фракція БЮТ заблокувала сьогодні трибуну, політик зазначив, що блокування відбулося через те, що Голова ВР Володимир Литвин намагався внести на розгляд Верховної Ради проект постанови, яким розподілялися нові депутати від Партії регіонів по парламентським комітетам.

"Натомість пропозиції опозиції про наділення її функціями контролю, так, як це передбачено законом про регламент, повністю проігноровані. Саме тому протестуючи проти зухвалого порушення закону і прав опозиції депутати вийшли і заблокували трибуну", - політик також нагадав, що сьогодні фракція БЮТ прийняла рішення про відкликання своїх представників з усіх посад заступників парламентських комітетів.

"Ми віддаємо коаліції ці комітети, які ми очолюємо, а від коаліції вимагаємо дати опозиції інструменти для контролю за владою. На жаль, влада глуха до ціх наших звернень".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram