Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
5565

У ПР не виключають, що влада врахує пропозиції позиційний уряду

У Партії регіонів не виключають, що якщо опозиційний уряд чи будь-яка інша організація пропонуватиме Президенту чи Прем‘єру ефективну програму дій в тій чи інший галузі економіки, влада обов‘язково врахує пропозиції при підготовці відповідних законопроектів або нормативних актів. Про це сказав народний депутат від ПР Михайло Чечетов, повідомили у прес- службі партії.

"Але в мене є великі сумніви щодо готовності Тимошенко і тих, хто її

оточує, працювати на користь держави. І не тільки готовності, але й вміння. Адже більшість із тих, кого презентували як міністрів опозиційного уряду, за своє життя ніколи не керували великими підприємствами чи організаціями. І, крім уміння красиво говорити, вони нічого не вміють. Тож, думаю, вставляння опозицією палиць у колеса нової влади - це ближче до істини, ніж спільна робота з владою з наведення в країні ладу", - розповів М.Чечетов.

У той же час коментуючи заяву Тимошенко щодо створення стратегічної ради та розробки альтернативної програми діяльності Уряду, він висловив переконання, що опозиція не здатна на це і не налаштована вести конструктивний діалог із владою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram