Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15375

Товарообіг між Україною та Малайзією за січень-лютий збільшився на 23%

1 квітня міністр економіки України Василь Цушко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Малайзії в Україні паном Дато Абдуллою Сані бін Омаром. Темою зустрічі була активізація двосторонніх торговельно-економічних відносин між Україною та Малайзією. Про це повідомили в пре-службі Мінекономіки. У ході зустрічі В.Цушко наголосив на тому, що навіть попри вплив світової фінансової кризи тенденції економічної співпраці між двома країнами дають підстави для оптимістичних прогнозів.

Про це свідчать статистичні дані з початку цього року, зокрема двосторонній товарообіг за січень-лютий збільшився на 23,0 %. Міністр економіки зазначив, що Україна вітає нарощування поставок малайзійських товарів, але, у свою чергу, розраховує на те, що Малайзійська сторона сприятиме подальшому виходу продукції українського виробництва на внутрішні ринки в т.ч. збільшенню обсягів поставок продукції чорної металургії, хімічної продукції, зокрема добрив, продукції сільського господарства, включаючи зернові.

На думку керівника економічного відомства, для активізації й поглиблення двостороннього співробітництва між Україною та Малайзією необхідно створити Спільний Українсько-Малайзійський комітет з питань торгівлі, який би опікувався питаннями торгівлі, інвестицій, співпраці у металургійній, машинобудівній, хімічній, аграрній, космічній, військово-технічній галузях тощо.

У свою чергу, Д.Омар поінформував Українську сторону про візит Міністра плантаційного господарства та сировинних ресурсів Малайзії Сри Бернарда Домпока до України у квітні поточного року та запросив В.Цушка відвідати Малайзію з робочим візитом.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram