Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12000

Немає жодної заяви бютівців про звільнення з посад керівників комітетів - В.Литвин

Голова Верховної Ради Володимир Литвин в ефірі одного з телеканалів повідомив, що на сьогоднішній день немає жодного заяви про звільнення з посади від представників фракції БЮТ, які є керівниками або заступника голів парламентських комітетів.

"Немає жодної заяви, і я переконаний, що немає бажання в людей, які працюють в комітетах і представляють в даному випадку фракцію БЮТ, писати ці заяви. Можливо їх примусять, але справа в тому, що ці люди очолюють комітети, вони працюють, знають роботу комітетів, живуть тією законодавчою базою, яка перебуває на розгляді комітетів. А щоб зараз переколотити ВР, і зупинити і цю роботу, яка є на цьому рівні - це ключова мета", - наголосив він.

В.Литвин вважає, що головний позив таких дій скерований на одне - не допустити прийняття бюджету України, щоб не була відновлена співпраця з міжнародними фінансовими інституціями, бо без бюджету співпраці не буде. "А отже економічна ситуація буде погіршуватись, і буде можливість сказати - бачите, владу взяли, а розпорядитись владою не можуть. Йде боротьба, в якій інтереси людей в розрахунок не беруться", - додав він.

За словами В.Литвина, те, що відбувається зараз в ВР і за її стінами, нагадує йому "півнячі або собачі бої, і тарганячи змагання, хто швидше бігає".

Він наголосив, що політично розуміє постановку питання з боку БЮТ. "Але якщо йти за законом, тобто регламентом ВР, стаття 81 якого гласить, що на момент створення комітетів, тобто момент формування керівних органів ВР, комітети розподіляються за квотами, виходячи з кількості народних депутатів, і коли відбувається розподіл комітетів, тоді перше право є в опозиції брати комітети, які мають важливу законодавчу і контрольну функцію. Зараз ВР уже відбула більшу половину терміну, але цієї норми читати не хочуть", - сказав спікер.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram