Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
18360

БЮТ прагне отримати комітети для того, щоб маніпулювати їх роботою - А.Александровська

Фракція БЮТ прагне отримати головування у комітетах для можливості маніпуляцій під час їх засідань. Про це заявила журналістам народний депутат України від КПУ, секретар Комітету ВР з питань бюджету Алла Александровська, яку цитує прес-служба КПУ.

"Фракції БЮТ та "НУ-НС" у відповідній кількості представлені у парламенті. Відповідно до цієї кількості, вони представлені у комітетах. Наприклад, в бюджетному комітеті, де перебуваю я, заступником голови є представник БЮТ. І взагалі БЮТ та "НУ-НС" мають там більше половини складу. Тому я не розумію, що дає їм посада голови", - сказала народний депутат.

Алла Александровська зазначила, що така ситуація може означати лише те, що БЮТ прагне отримати головування у комітетах для подальшого маніпулювання їх роботою.

"Зривати засідання, підбурювати депутатів може голова комітету. Я думаю, що парламент повинен працювати. Для ефективності цієї роботи він повинен працювати добросовісно, чого ми не бачимо від представників БЮТ", - сказала депутат-комуніст.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram