Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16425

Сукупний інтеграційний ефект від створення Митного союзу складе 400 млрд. доларів - Петро Симоненко

Створення Митного союзу ставить на меті розширення внутрішнього ринку, зазначив лідер Компартії України і фракції комуністів Петро Симоненко, представляючи у Верховній Раді проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про перспективи вступу України до Митного союзу за участю Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації". Його цитує прес-служба КПУ.

"Розрахунки, які були проведені в Інституті народногосподарського прогнозування Російської Академії Наук на основі об`єднаного міжгалузевого балансу чотирьох держав за участю України, свідчать, що створення єдиного економічного простору за рахунок усунення бар`єрів у спільній торгівлі дає ефект приблизно в 15-17 відсотків приросту ВВП упродовж п`яти років. Очікується, що сукупний інтеграційний ефект тільки від створення Митного союзу складе 400 млрд. дол., - проінформував лідер КПУ. - Це колосальний поштовх для економічного зростання, що особливо актуально в умовах кризи".

Петро Симоненко також підкреслив, що "в межах союзу планується здійснювати спільні поставки всіх товарів (в тому числі нафти та газу) по внутрішнім цінам країни-виробника".

"На практиці це означає, що Росія буде продавати своїм партнерам енергоресурси за пільговими цінами", - пояснив лідер комуністів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram