Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
18135

Івано-Франківський губернатор створив регіональний комітет з економічних реформ

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк створив регіональний комітет з економічних реформ для проведення моніторингу ходу економічних реформ у регіоні та підготовки за його результатами відповідних пропозицій. Про це йдеться у відповідному розпорядженні від 31 березня, передає кореспондент .

Комітет має забезпечити у регіоні виконання основних завдань передвиборної програми Віктора Януковича "Україна - для людей", послань Президента України до народу, парламенту, постійний моніторинг за станом виконання актів Президента України з економічних питань, підготовку пропозицій до законопроектів щодо визначення напрямів, пріоритетів, механізмів здійснення економічних реформ, інших функцій відповідно до актів Президента, широко висвітлювати свою діяльність у ЗМІ.

Очолив регіональний комітет з економічних реформ М.Вишиванюк. Співголова комітету - голова Івано-Франківської облради Ігор Олійник. У склад регіонального комітету з економічних реформ увійшли керівники управлінь і підрозділів ОДА, ректори і викладачі вищих навчальних закладів, представники ділових громадських організацій, зокрема, екс-голови облдержадміністрації Микола Палійчук і нардеп Роман Ткач.

Як повідомляв , В.Янукович доручив Комітету з економічних реформ не пізніше ніж за 60 днів сформувати проект економічних реформ. 17 березня 2010 р. Президент України Віктор Янукович підписав Указ "Питання Комітету з економічних реформ".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram