Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15585

Роль IT-спеціалістів найближчим часом значно зміниться

Роль IT-фахівців різко зміниться протягом найближчих 10 років, так як технології стають більш складними, повідомляється у звіті REC Technology Group. Організація заявила у своїй новій доповіді по технологіям, що в 2020 році роль IT-фахівців буде розвиватися разом з бізнес-цілями і що IT-фахівцям необхідно буде підвищувати свою кваліфікацію, щоб конкурувати з темпами зростання технологій.

"Буде реальна необхідність для фахівців заглиблюватися в технології, а не розпорошуватися на всі сфери IT", сказав Джефф Брукс, голова REC.

"У минулому, робочого, як правило, вибирали з широкого кола фахівців для максимальної зайнятості, але в майбутньому ця тенденція змінитися і будуть потрібні робочі зі спеціалізованими навичками і сильною діловою хваткою."

Так само в доповіді говориться, що спеціальні знання перейдуть від внутрішнього адміністрування до спеціалізованих сфер, таких як хмарні системи.

Основи програмування втратять свою значимість, так як програмне забезпечення стає більш надійним, але для фахівців і досі будуть необхідні ці навички для роботи на старих платформах.

"Ці технологічні зміни зроблять суттєвий вплив на управління персоналом протягом найближчих 10 років", додав Брукс.

"IТ-відділ буде у центрі цих змін і IТ-спеціалісти будуть відігравати ключову роль у процесі переходу на нові методи роботи".

IT IMK News

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram