Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12765

БЮТ блокує роботу ВР, щоб не розглядати бюджет - О.Єфремов

За великим рахунком БЮТ не хоче розглядати державний бюджет у парламенті, тому що розкриється цілий ряд негативний моментів і доведеться відповідати на питання, яким чином утворилася діра у бюджеті порядку 100 млрд грн. Таку думку висловив голова Партії регіонів Олександр Єфремов стосовно причини блокування трибуни фракцією БЮТ.

"Їхня мета - дестабілізувати роботу Верховної Ради, бо намітилась конструктивна робота Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів і парламенту. Сьогодні вони ставлять за мету дестабілізувати роботу ВР, щоб внести хоч якийсь негатив у сформовану команду в нашій державі", - сказав політик.

Він зазначив, що якщо і на наступному пленарному тижні фракція БЮТ продовжуватиме блокувати трибуну, це буде зайвим доказом того, що БЮТ не хоче розглядати бюджет.

Як повідомляв , народні депутати України від фракції БЮТ ще до початку сьогоднішнього засідання парламенту заблокували трибуну ВР. Бютівці розташувались у ложі уряду та у президії парламенту, а також заблокували кріслом двері, через які Голова ВР Володимир Литвин та його заступники заходять на свої робочі місця.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram