Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11010

Політики готують громадянські зіткнення - В.Литвин

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин сьогодні зазначив у розмові з журналістами, що українські політики провокують громадянські зіткнення. "Привертаю увагу всього суспільства, що в Україні політиками провокуються зіткнення і громадянські конфлікти, чого допустити не можна", - сказав політик, передає кореспондент .

"Вибори закінчилися, війна розпочалася. Я застерігаю, що політичними силами шукаються будь-які приводи для сутичок і для громадянського суспільства", - додав В.Литвин.

За його словами, зіткнення інтересів відбувається виключно у Верховній Раді України: "Парламент обраний ареною для демонстрації політичного протистояння на всю країну".

Говорячи про блокування роботи парламенту фракцією БЮТ, спікер зазначив, що "мова не йде про комітети, а про те, щоб не допустити у ВР розгляду проекту Державного бюджету".

На його думку, у БЮТ розуміють, що у разі, якщо не буде прийнятий держбюджет, не буде ніякої співпраці з жодною фінансовою установою, насамперед з МВФ.

"Мова йде про те, щоб поглибити економічну кризу в Україні, спровокувати конфлікт і довести неправдою свою правоту", - сказав В.Литвин.

Нагадаємо, з учорашнього вечора фракція БЮТ блокує трибуну й президію Верховної Ради України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram