Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12015

Інтернет проникає в українську провінцію

За останні два роки кількість абонентів швидкісного Інтернету в Україні потроїлася, причому свій активний розвиток Мережа отримала в провінції.

"Ми подивилися по нашим абонентам, в більшості областей трафік з області більше, ніж в обласному центрі. Реальні мегабайти. Це не просто якісь ефемерні люди, які раз на день погоду подивилися", - відзначив директор з управління і розвитку продуктів компанії Київстар Віталій Ворожбит, якого цитує "Кореспондент".

"Боротьба (на ринку широкосмугового Інтернету - ред.) посилилася, чесна, нечесна, всіляка боротьба посилилася, - констатує президент компанії "Воля" Сергій Бойко. - Ми це розуміємо, оскільки виходять нові великі гравці".

За оцінкою голови наглядової ради компанії "Укрнет" Михайла Коміссарука, за 2009 рік число регулярних інтернет-користувачів збільшилася на третину.

Кількість підключень до фіксованого доступу в Україні зросло наполовину. За даними компанії "Супутник Медіа", Інтернет протягом лютого відвідали більше 16 млн українців.

За підрахунками компанії "Фрінет", яка забезпечує підключення до інтернету 38 тис. клієнтів, обсяг ринку провайдерських послуг у 2009 році склав 2,6 млрд грн. Якщо галузь збереже свою динаміку, через два роки ця сума подвоїться.

У той же час середня глибина проникнення Інтернету в Україні становить 12% (у сусідній Польщі - понад 50%). Ці дані сильно різняться по регіонах. Якщо в Києві і області проникнення Мережі становить 58%, то, наприклад, у Житомирській, Вінницькій і Волинській областях цей же показник трохи перевищує 1%.

IT IMK News

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram