Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9630

В.Яворівський пояснив причину блокування БЮТом трибуни парламенту

"Партія регіонів і парламентська провладна більшість звинувачують нас, "бютівців", у тому, що нібито ми блокуємо трибуну, щоб не був прийнятий Державний бюджет 2010 року. Це цілковита нісенітниця", - вважає депутат фракції БЮТ, повідомляє прес-служба політсили.

За його словами, бюджет 2010 року "ще перебуває в надрах Кабінету Міністрів і не переданий до Верховної Ради. Через те блокувати трибуну, коли його навіть немає у парламенті - це справді абсурд найвищого гатунку". Політик пояснив, що БЮТ блоку трибуну тому, що "більшість тупо, безвідповідально ігнорує наші законні вимоги про передачу нам тих комітетів, які мають належати опозиції. Це комітет з питань бюджету, свободи слова, регламенту та інші. Тривалі переговори сьогодні до обіду нічого не дали".

"Я хочу нагадати декому: коли Партія регіонів була в меншості і в опозиції, ми запропонували їм самим обрати комітети та прийняти закон про опозицію. Вони обрали ті комітети, які вважали за необхідне. А сьогодні, коли вони перебувають при владі, а ми в опозиції, безпідставно блокують будь-які перестановки в комітетах", - резюмував В.Яворівський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram