Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12285

Тимошенко зробила неправильно, звинувативши КСУ у тому, що їх купили - О.Гарань

"Я не вважаю, що Тимошенко зробила правильно, коли публічно звинуватила Конституційний суд в тому, що там крутяться великі гроші, що їх купують", - зазначив під час прес-конференції в політолог, професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань.

За його словами для того, щоб робити подібні заяви, необхідно надавати "тверду доказову базу", і Тимошенко "не слід було говорити про це у такій формі".

"Однак ми розуміємо, який тиск зараз відбувається на КСУ. До чого це веде у політичній сфері? З одного боку регіонали відбудовують свою модель контролю над владою. При чому я абсолютно згодний з тим, що ми де-факто повертаємося до президентської форми правління. Однак тут є великі роздум для представників у середині ПР, тому що, думаю, жоден з них не захоче стати українським Ходорковським. І якщо будуть далі продовжуватися спроби зміни Конституції через скасування реформ та сконцентрувати в одних руках всю владу, то я сподіваюся, що тут включаться баланси. При чому не тільки з боку опозиції, а й в середині самої влади", - повідомив експерт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram